1 / 4
Sfericen Alat za rezba na drvo
999 МКД
25.09.2022 12:58

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Алат за резба на дрво со сферична форма која може брзо да длаби мали конкавни површини. Секачот за дрво е идеален за резбање мазни вдлабнатини, мали чинии и е корисен за вајање. Обликувајте, контурирајте, засечете, исечете или направете прилагодување со леснотија.

☑ Материјал: Челик од легура на хром ванадиум
☑ Уникатен за полирање, издржлив.
☑ Остри рабови, заштедувајќи време и напор.
☑ Само за дрвени или неметални материјали.
☑ Големина: 108 х 40 х 25мм.
☑ Големина на отвор за Брусилица: 14мм.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Disk za obrabotka na drvo

699 МКД

Digitalen Subler

800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам