1 / 12
Куќа со плац во Кучевиште
По Договор
27.09.2022 14:22

Чучер Сандево / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

43 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

405 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1986

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Бел Камен 2 Крак бр.192

Се продава куќа во Кучевишка бара со површина од(43м2) со двор од 405м2.
Куќата е легална со сите документи.
Плацот се наоѓа во градежен реон, истиот располага со вода и струја.
Плацот и куќата се Јужно ориентирани со прекрасен поглед на Водно.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

dime
Потврден огласувач
078234355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам