1 / 11
BMW X1 XDRIVE 4x4 1.8D
10.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.03.2023 15:45

Делчево / Делчево

Марка:

BMW

Модел:

X 1

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

✈️🛩✈️ BMW X1 XDRIVE 4x4 1.8D
✈️🛩 2011 godina,registriran,servisiran...
✈️ moze zamena za pomalo vozilo so vasa doplata, 197000km, euro 5 ......
👌👌👌☎️070624709☎️👌👌👌

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dace
Потврден огласувач
070624709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам