1 / 5
Kuka
130.000 €
Цената не е фиксна
01.06.2023 09:19

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1999

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Boris kidric 44

Se prodava kuka na ulica boris kidric 44 centralno podracje privatizirana so markica za gradba А2 П+3+Поткровје za podetalni info na 071 238 480

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Adnan
Потврден огласувач
071238480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам