1 / 5
VW GOLF Mk6 1.6 TDI 2011
По Договор
18.04.2023 00:20

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW GOLF Mk6 1.6 TDI 2011

Kolata e vo odlicna sostojba.Servisirana i registrirana so realni 240.000 km.Bez nikakvi zabeleski ili skrieni trosoci,bez nikakov vlog vo nea.

OPREMA:

- EL. PROZORI X4
- EL. RETROVIZORI
- START/STOP SYSTEM
- TCS
- ESP
- KLIMA
- FABRICKI TOUCH DISPLAY
(BLUETOOTH,NAVIGACIJA,AUX,CD ITN.)
- SVETLA ZA MAGLA
- BOARD COMPUTER
- GLASOVNI KOMANDI

I DRUGO

INFO NA:

075/377-204


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jordan
Потврден огласувач
075377204
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам