1 / 7
HYUNDAI I20 1.1 CRDI 75KS_2014god
6.100 €
Цената не е фиксна
02.02.2023 14:10

Кочани / Кочани

Марка:

Hyundai

Модел:

i20

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PERFEKNO ZACUVANO!!!


BEZ ZAMENI !!!

POGODNO ZA SOFER POCETNIK !!!

HYUNDAI I20 1.1 CRDI 55KW (75KS) PROZIVEDENO 2014 GOD


****SE E FABRICKI MAXIMALNO SOCUVANA OD NADVOR I OD VNATRE BEZ UDARI FARBANICI I GREBANICI ***

POMINATI 200000 KM ...

CELOSNA SERVISNA DOKUMENTACIJA...

REGISTRIRANA CELA GODINA DO FEVRUARI 2023 GOD !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

УНИКАР ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ
Потврден огласувач
078390355
Испрати Е-маил до огласувачот

RENAULT GRAND MODUS FACELIFT 1.5dci_65ks_09 god

4400 €

MAZDA 2 1.4i_80ks_2004g

3500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам