1 / 9
BMW X5 3.0 SD 2008 GOD
14.300 €
Цената не е фиксна
16.05.2023 20:04

Куманово / Куманово

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

210 kw / 286 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW X5 3.0SD 2008GOD
REGISTRIRAN
SERVISIRAN
FULL OPREMA M-PAKET
MOZE ZAMENA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Dibran
Потврден огласувач
072729551
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам