martin


kosmodisk classic novi !

КОСМОДИСК КЛАСИК помагалото за `рбет треба да се користи секогаш кога...

499 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

reflektor led so senzor na dvizejne 20w

novi led reflektori so senzor na dvizejne 20 w prajcame po kargo ni...

650 МКД
или предлог цена

nova friteza 6l rosfaj

novi 6 litarski fritezi prajcame po kargo niz cela mk

2.500 МКД
или предлог цена

led reflektori 20w

NOVI led reflektori 20w 30w 50w 100w odlicen kvalitet 20w 399 den...

399 МКД
или предлог цена

dupla friteza 12l 2x6l rosvajt novi

novi dupli fritezi prajcame po kargo niz cela mk

5.500 МКД
или предлог цена

Set za saniranje na staklo vetrobransko, sofersajbna

Сет за поправка на оштетено ветробранско стакло - шофершајбна од удар...

399 МКД
или предлог цена

karaoke Bluetooth zvucnik novi

NOV KARAOKE ZVUCNIK 2 X 8 INCI SO EDEN BEZZICEN MIKROFON PRAJCAME PO...

3.499 МКД
или предлог цена

rotiracki i fiksni drzaci za tv

- од 14''до 42'' 300 денари - од 26 ''до 63'' 400 денари - ротирачк...

650 МКД
или предлог цена

hidraulicna digalka dizalica novi 5T 10T

-NOVI hidraulicna digali -5 tonska 999 -10 tonska 1400 prajcame p...

999 МКД
или предлог цена

zvucnici za kola 10cm 13 cm 16 cm novi

novi zvucnici za kola 10 cm 850 denari 13cm 950 denari 16cm 1150 ...

850 МКД
или предлог цена

Анти-вибрациски подлоги за машина за перење

Комплет од 4 подлоги за апсорпција на вибрации, идеални за употреба п...

199 МКД
или предлог цена

led neonki t8 18w

Лед арматура Т8 18w 1.2м Боја на светлина:6500k Работи на напон...

199 МКД
или предлог цена

Radio Mp5 7 inch Player

Radio Mp5 7 inch Player 50 € ®️ Radio Player 7 inch Mp5 ®️ ◼️NOVO◼...

dispanzer pumpa za voda

Пумпата за вода се полни со USB кабелче, лесно се монтира и е премног...

399 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

digitalna vaga od 1gram do 10 kilogrami

vagite se novi exstra kvalitet prajcme po kargo niz cela makedoni...

399 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

pila za trimer

novi pili za trimer f26 9 zabi cena : 2000 den prajcame po kargo...

2.000 МКД
или предлог цена

tastatura slusalki maus i maus pad set

-novi tastatura slusalki maus i maus pad set -1499 denari -prajca...

Radio mp5 4.1 inch player

Radio mp5 4.1 inch player 2500 mkd ◼️NOVO◼️ ◾ Video Format 1080p H...

le diodi za vnatresen ambient

novi led diodi prajcame po kargo niz cela mk

kamen za brusilica za secejne

walter kamen za secejne za mala brusilica 125m x 1m 25 parcina vo ...

650 МКД
или предлог цена

Plamenik, gorilnik na plin 40x40

novi gorilnici na plin dimenzija 40x40 prajcame po kargo niz cel...

1.499 МКД
или предлог цена

Inverter-invertor od 12V na 220v 500w 1000w 2000w

Prodavam nov inverter so moknost 500w 1000w 2000w. Se vklucuva na aku...

2.000 МКД
или предлог цена

radio za kola aux usb sd card novi

radiata se novi prajcame po kargo niz cela mk tel kontakt : 076-666...

industriski fen 1800w

nov industriski fen 1800w prajcame po kargo niz cela mk

999 МКД
или предлог цена

brener na plin

novi breneri na plin prajcame po kargo niz cela mk

599 МКД
или предлог цена

pumpa na 12 v za nafta i drugi nameni

novi pumpi na 12 v za nafta i drugi tecnosti prajcame po kargo

999 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

pistol za farbajne novi

novi pistoli za farbajne prajcame po kargo niz cel mk

999 МКД
или предлог цена

ajva lemilica 100w

novi ajvi za lemejne 100 w prajcame po kargo tel za kontakt : 076...

299 МКД
или предлог цена

solaren kontroler 30a 60a

novi solarni kontroleri 30A 899 denari 60A 1199 denari prajcame p...

899 МКД
или предлог цена

Калап за правење бетонски патеки

Освежете ја својата градина без преголеми инвестиции, со помош на еди...

699 МКД
или предлог цена

saraund 3.1 bluetooth fm stereo usb sd card

nov saraund 3.1 -fm stereo -bluetooth -usb -sd card prajcame po...

2.999 МКД
или предлог цена

STAPOVI ZA PLANINARI

Novi stapovi za planinarenje na izvlekuvanje so antishok amortizeri ...

450 МКД
или предлог цена

reflektor led solaren

Reflektor led solaren ekstra kvalitet i dobar dizajn se polni na sonc...

200 МКД
или предлог цена

vaga digitalna precizna 0.01g/200g

Prodavam digitalna vaga meri 200 grama so preciznost od 0.01 grama mn...

499 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

water zoom

Доволно е само да ја приклучите на вашето црево и ќе добиете совршен ...

699 МКД
или предлог цена

pumpa za voda novi

Руски производство Брук-1 - дизајниран за подигнување на свежа вод...

1.499 МКД
или предлог цена

LED zmigavci novi

Novi led zmigavci univerzalni 1 par 399 mkd 2para 650 mkd prajca...

18650 bateri 3.7v

novi bateri 18650 3.7 v za reparirajne na bateriski alat laptopi i d...

200 МКД
или предлог цена

polirka

novi polirki prajcame po kargo niz cela mk

1.999 МКД
или предлог цена

digitalna vaga

NOVA PRECIZNA DIGITALNA VAGA, MERI DO 40 Kg. PRAJCAME PO KARGO NIZ C...

1.399 МКД
или предлог цена

novo mengeme

novi mengemina prajcame po kargo niz cela mk

1.999 МКД
или предлог цена

novi solarni reflektori 90 w

novi led solarini reflektori 90w prajcame po kargo

2.199 МКД
или предлог цена

Flex Tape vodootporno lepilio traka

♦ Flex Tape - Водоотпорна флексибилна лента !!♦️ ♦️ Промотивна цена ...

199 МКД
или предлог цена

Air Fryer Апарат за готвење со топол воздух

Air Fryer Апарат за готвење со топол воздух Со помош на овој апарат ...

3.200 МКД
или предлог цена

kamen za golema i mala brusilica

- GeHOCK za golema brusilica 230x1.9 10parcina vo pakovajne 800 dena...

800 МКД
или предлог цена

KAMERA ( endoscope) kanalizacija cevki Dupki odvodi

Se prodava kamera endoscop za hobi upotreba za pregleduvanje na nedos...

999 МКД
или предлог цена

NOVI SLUSALKI SO AUX KABEL

-slusalkite se novi imat i vgraden mikrofon vadat odlicen zvuk! -tel...

299 МКД
или предлог цена

led lambi 12w

novi led lambi 12 w 5 parcina vo pakovajne 350 denari pakovka prajc...

350 МКД
или предлог цена

patosnici za kola universal

novi patosnici za kola univerzalni prajcame po kargo niz cela mk

499 МКД
или предлог цена

vrejci za spiejne

novi vrejci za spiejne prajcame po kargo niz cela mk

999 МКД
или предлог цена

dvokoponeten lepak plastika metal

dvokomponentni lepila za plastika i metal prajcame po kargo

299 МКД
или предлог цена
Страна 1 од 4

martin

Телефон: 076666533

Град: Прилеп

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
martin


Прилеп

www.reklama5.mk/PremiumDetails?id=836355

076666533

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам