Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
4034 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DELOVEN PROSTOR TETOVO !!!! 2500eur/1m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


2.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

HOTEL RIS za kazino ili starski dom

,🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za u...


1 €
или предлог цена
30 сеп 06:58Промовирано

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR

Се издава деловен простор во строг центар во близина на соборен храм ...


950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

02 окт 18:19Промовирано

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO, 95M2

* ШИФРА 5679 Импулс агенција за недвижности издава комплетно реновир...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 16:40Се изнајмува стан на приземје

Se iznajmuva celosno renoviran stan na prizemje, novi vrati, plocki, ...


200 €
или предлог цена
Денес 16:09Deloven prostor kaj bg ambasada

Se izdava deloven prostor-kancelarija kaj bg ambasada celosno renovir...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:54Delovni kancelarii pozadi capitol

Se izdava deloven prostor 70 m2 vnatresen prostor 10 m2 terasa 4 kanc...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:54Се продава деловен простор 25м2

Се продава деловен простор од 25м2 на Ул. Мајка Тереза бр.44 (пор. ул...


20 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
36.000 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:39Izdavam-Prodavam hotel P+5 vo Makedonska Kamenica1300m2

Prodavam hotel vo Makedonska Kamenica P+5 od 1.300m2 cist imoten lis...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 14:31Центар Буњаквец 25м2 дукан се издава/продава

1997...Партенон Недвижности Издава или Продава дукан во порта Буњаков...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 14:06PRZO AVTO KOMPLEKS - MAGACINSKI PROSTOR -

Se iznajmuva magacinski prostor od 500m2 vo PRZO AVTO KOMPLEKS.


По Договор
или предлог цена
Денес 13:33PRZO AVTO KOMPLEKS - MAGACINSKI PROSTOR -

Magacini za izdavanje od 100, 200, 500, 800, 1300 m2


По Договор
или предлог цена
Денес 13:33PRZO AVTO KOMPLEKS - MAGACINSKI PROSTOR -

Se izdava magacinski prostor so 2 vlezovi i parking od 150 ,200, 300 ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:32DELOVEN PROSTOR

Nov Deloven prostor vo centarot na gradot blizu Javor na 2ve nivoa -...


249.000 €
или предлог цена
Денес 13:32Deloven prostor(univerzalna)

Prekrasen deloven prostor za advokatska kancelarija,notar,ambulanta,i...


1.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:28kancelariski prostor centar / kaj sat kula

Se iznajmuva kancelariski prostor na atraktivna lokacija vo centar na...


1 €
или предлог цена
Денес 13:20СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-550М2

се изнајмува деловен простор и паркиг места во автокоманда од 544м2 к...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:06СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЛИСИЧЕ -18М2

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЛИСИЧЕ 18М2 ,НА ПРИЗЕМЈЕ СО САНИТАРЕН Ч...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:05SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR..СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ИЗНАЈМУВА АТРАКТИВЕН ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ОКЕАНСКИ СИТЕМ В...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:00Deloven objekt 1500m2

Se prodava deloven objekt(poranesna konfekcija)Objektot se naoga na z...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Se izdava plac so deloven prostor

Placot se naoga na bul.Boris Trajkovski, moze da se koristi za sekakv...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Деловен објект се изнајмува на одлична локација во Скопје.

Целокупната површина опфаќа околу 2000 м 3 , од кои 800 квадрати мага...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 13:00DELOVEN PROSTOR TETOVO !!!! 2500eur/1m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


2.500 €
или предлог цена
Денес 13:00ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во центарот на ПРИЛЕП

Се издава деловен простор во центарот на Прилеп, на 1 кат во зградата...


200 €
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТРАЛНО ПОДРАЧЈЕ НА ГРАД КАВА

Се издава деловен простор во централно подрачје на град Кавадарци, го...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Extra uredeni kancelarii 136m2 Centar Debar Maalo

sifra 23178 Se izdava Extra ureden kancelariski prostor vo Centar-...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 12:42Се издава деловен простор

Се издава деловен простор од 100 м2 , на ул. "Круме Беќар" бр.5 во Пр...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:34Se iznajmuva dukan 25 kvadrati vo carsijata

Се изнајмува дуќан во старата битолска чаршија, покрај реката Драгор ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:34IZDAVAM MAGACIN 125m2 KAJ SAEM

IZDAVAM MAGACIN 125m2 SIRINA 6,5m DOLZINA 20m VISINA 4m KANCELARIJA...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 12:21ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА Д.ПРОСТОР КАЈ УНИВЕРЗАЛНА - 130м²

Станот е комплетно наместен за д.простор, на атрактивна локација во Ц...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 12:17СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 123м2 ВО ЦЕНТАР

Се издава деловен простор во строг центар во близина на соборен храм ...


950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 12:15Izdavam Avto servis

Izdavam komplet avto servis od 200m2 so komora vo Kisela Voda. Cena...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:55IZDAVAM DELOVEN PROSTOR 63m2, KLINICKI CENTAR, VODNJANSKA

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR POLU SUTEREN 63m2 VO KRUGOT NA KLINICKI CENTA...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 11:48Уникатен деловен простор во историска зграда на плоштад

Office space for rent The ready to move in office space of 122 m2...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 11:22HOTEL VO CENTAR

Agencijata nudi za prodazba odlicen relativno NOV HOTEL VO CENTAR na ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 11:05SE IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, SOBOREN

ИД:267867- Се изнајмува ексклузивен деловен простор во Центар, Соборе...


13 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 11:03ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 1 Кат деловен дуќан 200 м2 СПРЕМЕМ ЗА В...


1 €
или предлог цена
Денес 11:00Канцеларија во бизнис центар Луна

Се продава канцеларија на ексклузивна локација, бизнис центар Луна ка...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
101.250 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:55Kancelariski prostor na ul. Makedonija

Agencija Casa iznajmuva kompletno renoviran i novo opremen kancelaris...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:03Nov trosoben stan vo Centar

Agencija Casa iznajmuva nov trosoben stan vo Centar 90m2 (Ruzveltova/...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:02Prodavam kombiniran stanben i deloven prostor

Info samo na ovoj broj 077805982 077805982 Se prodava dukjan i s...


49.000 €
или предлог цена
Денес 09:56Se izdava deloven prosotor vo ILINDEN

Deloven prostor 120m2 so visina 3.7 m2 I dvorno mesto zagradeno so v...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 09:56Se prodava rabotilnica vo Kisela Voda so dvor

Rabotilnicata e visoka ima i galerija 40m2 cidana so kancelarija name...


195.000 €
или предлог цена
Денес 09:47Страна 1 од 101

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам