Подкатегорија:
                   
1394 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOVA nekoristena terpezariska masa od laminam

Nova ne koristena masa so 1.2cm podloga laminam Invisible White Soft ...


650 €
или предлог цена
06 дек 15:11Промовирано

Трпезариска маса со стаклена површина - Ikea

Купена од Ikea, со димензии 85х135 cm. Издржлива, стаклена бела површ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:16SERVIS I TAPACIRANJE NA SITE VIDOVI STOLICI

✔️SERVIS I TAPACIRANJE NA ✔️SEKAKOV VID STOLICI ✔️BRZO I KVALITETNO...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 21:07Tapaciranje Na stolici ekstra ceni

Tapaciranje Na stolici vo matrijal i eko koza so vas ili nas matrijal...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 21:00Клуб маса од орев

Нова клуб маса од орев


17.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:31Trpezariska masa

Trpezariska masa retro stil - 208-92-73 dolzina-sirina-visina Izrabo...


23.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:31STOLICI--STOLCINJA-TAPACIRANJE

TAPACIRANJE И СЕРВИС NA SEKAKOV VID NA: 🌟STOLICI 🌟FOTELJI 🌟TAB...


500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 20:29Se iznajmuvaat konjopoi, visoki masi l Коњопои Маси DOSTAVA

Се изнајмуваат коњопои Вршиме достава на масите тел: 070 211 977 Кр...


100 МКД
или предлог цена
Вчера 20:09Barski stolovi izraboteni od čisto drvo

Izrabotuvame Barski stolovi , so dimezii visina od 70 do 90 cm, od kv...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:03Ретро столче и закачалка - retro stolce i zakacalka

Bentwood stolce od 60ti godini. Socuvano, vo originalna sostojba (ne ...


2.000 МКД
или предлог цена
- 60 % Попуст
5.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 19:07Masa i 6 stolici

Zacuvani masa so pushtanje i 6 stolici cisto drvo


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:41PRODAVAM TRPEZARISKA MASA SO 6 STOLICI - OHRID

Masata i stolicite se od buka, mesing, staklo i koza. Koristeni se, n...


200 €
или предлог цена
Вчера 18:39Masa i stolici

Se prodava malce koristeni masa i cetiri kancelariski stolici. Cena p...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:43Nogalki nivelatori za masa i stolici stol

Nogalki podmetaci nivelatori za masi i stolovi


7 МКД
или предлог цена
Вчера 17:10Iznajmuvanje Konjopoi

Iznajmuvame visoki masi (konjopoi) i niski masi za sekakov vid na pro...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:58Маса за дневна соба со висок квалитет - 2 месеци користена

Маса за дневна соба со висок квалитет и изработена од квалитетно дрво...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:45  НОВ ОГЛАС

Masi i stolici

Nad 50 parcinja javetese za podetalen dogovor


1 €
или предлог цена
Вчера 14:39STOLICI--STOLCINJA-TAPACIRANJE

TAPACIRANJE NA SITE VIDOVI: ✔️STOLICI ✔️FOTELJI ✔️KANCELARISKI STO...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:02Prodavam razlicni dimenzii na restoranski masi

Prodavam dosta malku koristeni masi odlicno socuvani moze da se vidat...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 13:00prodavam dve masi

prodavam dve masi 140x80 plus 80cm na spustanje po 1000 denari ili dv...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:50Se iznajmuvaat konjopoi visoki barski masi

Се изнајмуваат коњопои, високи барски маси за секакви свечености и за...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 12:40MASA SO STOLCINJA ZA VO DVOR (improvizirano)

Se prodavaat 8 koturi od kabli odlicni kako Masi I stolcinja za vo dv...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:11MASA

Se prodava masa,singer masina za shienje Informacii na tel.072 215 2...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:45Se Prodavat Masi kocka model 70cm x 70cm siroki visoka 75cm

Se Prodavat Masi kocka model 70cm x 70cm siroki visoka 75cm do 20 kom...


1.500 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 10:00Se izdavaat konjopoi

Se izdavaat konjopoi za sekakov vid proslavi rodendeni svadbi nastani...


99 МКД
или предлог цена
Вчера 09:28Stolovi

Stolovi od masivno zelezo socuvani udobni


800 МКД
или предлог цена
Вчера 08:58Trpezariska masa so 8 stolici

Se prodava trpezariska masa so dimenzii 90 cm x 145 cm ( plus 90 cm s...


300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
320 €
Вчера 08:49Prodavam trpezarija

1 masa 173x120 so9 stolici moze da se dostavat uste 3 dela na mas...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 08:48MASA KAKO NOVA

160x90 Se pusta uste 40cm Mozi zamena za pomala


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:29Se prodava masa za 1000den

Se prodava pomoshna masa so metalna ramka za 1000den.Tel.076 205644


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:40  НОВ ОГЛАС

Rabotna masa 60x120 novi

Se prodavaat 26 Rabotni masi novi kupeni, 1 mesec koristeni, poradi z...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 07:27Нова маса ( медијапан БЕЛ висок сјај )

- масата е нова , димензии 70 x 70 cm . - од медијапан Бел висок сј...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 02:32Drvena masa so stolici

Drvena masa so stolici. Pretapacirani I lakirani. Odlicen kvalitet. D...


17.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
18.000 МКД
Вчера 00:44Trpezariiski i klub masicki od masivno drvo

Izrabotuvame kvalitetni masi od masivno drvo po vasa zelba i dimenzii...


800 €
или предлог цена
06 дек 23:16Novi masi od masivno drvo i epoksidna smola

Izrabotka na trpezariiski masi, mali masicki po vas izbor i dimenzii....


1.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

06 дек 23:16Високи маси - коњопои

Продавам високи маси - коњопои. Нови и неупотребени. Цена по договор...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

06 дек 22:39Metalni nogarki od profili i hairpin od svetlo vlečen čelik.

Izrabotuvame elektrostatski plastificirani nogarki, bazi za masi, kom...


400 МКД
или предлог цена
06 дек 19:50Prodavam mnogu kvalitetna trpezariska masa i cetiri stola

Trpezariska masa so cetiri stolici kako nova mnogu malku koristena.Ma...


По Договор
или предлог цена
06 дек 18:08ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


35 €
или предлог цена
06 дек 17:38Се продава трпезариска маса, столици

Итно и поволно продавам трпезариска маса, столици, фотељи, креденец и...


По Договор
или предлог цена
06 дек 17:02Masicka nova

Masickata e skros nova ja prodavam zaadi zgresena boja


4.500 МКД
или предлог цена
06 дек 17:01Страна 1 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам