Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1888 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA: METALNI OGRADI I NASTRESNICI

Vrsime izrabotka na sekakov vid: - metalni konstrukcii, ( pokrivanje...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

29 ное 13:47Промовирано

LIMONI

Se prodavaat cetirigodisni limoni ( na slikata ) 2000 den. od parc...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:20Sofa za dvor I terasa

Se prodava sofa za vo dvor ili terasa, izrabotena celosno od metalna ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.900 МКД
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

Денес 12:09Skari na zar(kumur) i plinski skari

Se prodavat skari Moze i po vasa zelba i dimenzii Info na mob 0...


1 €
или предлог цена
Денес 11:34SAKSII

Se prodavaat saksii visoki 52sm dijametar 30 sm. Cena za edna 750 de...


750 МКД
или предлог цена
Денес 10:10Elementi za kovani ogradi

Izrabotka na bubrezi, esovi, violinski kluc krugovi zabki masnicki i ...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Градина / Огради

Денес 10:07ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI ...


35 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Огради

Денес 09:45KOVANO ZELEZO ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

KOVANI I ALUMINSKI OGRADA TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

Денес 09:45ZASTITNI RESETKI NA VRATI I PROZORI OGRADI TENDI

STAKLENI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI PROFE...


40 €
или предлог цена
Куманово

Градина / Огради

Денес 09:42TENDI KAPII SKALI RESETKI ALUMINSKI OGRADI TROSEDI DVOSEDI

STAKLENI, ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI...


36 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Останато

Денес 09:41PRODAVAM SADNICI BAMBUS povolno

Prodavam mladi ubavi sadnici BAMBUS povolno sadnicite podnesuvaat m...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:37Aloe vera vo saksija

Цените се во зависност од големината од 200 денари па нагоре


200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 08:49Kosacki,kosilki za treva

Kosacki za treva , samohodni , obicni na turkanje ,uvezeni od svajcar...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:49Trimer,Trimeri za treva

Pogolem broj na lager trimeri za treva od site golemini i marki uveze...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:49mreza za zastita od sonce ili ljubopitni pogledi

2m na 100m -kotor 90% zasencuvanje ...donesena od italija....


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:34Pluzi

Pluzi ovostarski


400 €
или предлог цена
Денес 08:23  НОВ ОГЛАС

EKOLOSKI SOLAREN URED ZA ZASTITA OD PODZEMNI STETNICI

- PRODAVAM EKOLOSKI SOLARNI ULTRAZVUCNI UREDI ZA ZASTITA OD POVEKE P...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:13NOV KULTIVATOR "PARKSIDE" NEOTPAKOVAN

Nov neotpakovan elektricen kultivator za vasite potrebi vo gradinata ...


150 €
или предлог цена
Денес 01:14Ureduvanje na dvorovi i odrzuvanje.

Ureduvanje na dvorovi i sezonski odrzuvanja,se vo sklop na hortikultu...


333 МКД
или предлог цена
Вчера 21:38Profesionalno hortikulturno ureduvanje

Ureduvanje na vasiot dvor,i po vasa zelba,zimzeleni i sezonski sadnic...


222 МКД
или предлог цена
Вчера 21:38АКЦИЈА, ПЛАТИШ 4 ДОБИЈАШ 5

НАЈДОБРА ПОНУДА НА ПАЗАРОТ, ПЛАТИШ 4 ДОБИЈАШ 5, ОДЛИЧНА ПОНУДА НА ТУЈ...


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 20:51ФОТИНИЈА ЦРВЕНА ЕКСТРА КВАЛИТЕТ

2 I 4 годишни od 40-60 I 70-80sm vo saksii od 2 i 5 litri, по цена о...


250 МКД
или предлог цена
Вчера 20:51ВРЕМЕ Е ДА И ВИЕ УЖИВАТЕ ВО ЗИМЗЕЛЕНИТЕ ДРВЦА

Туја-смарагд ................ 45-55см.......150 ден Туја-смарагд ......


150 МКД
или предлог цена
Вчера 20:50Zimzeleni drvca Tuja Smaragd

Tuja Smaragd dekorativni drvca vo forma na piramida, Se sadat vo red...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 20:10Tuja,thuja Orientalis Blue Cone za ziva ograda

✅Thuja orientalis’Blue Cone’ brzorastecka🌲 ✅Visina na steblo 50sm /...


100 МКД
или предлог цена
Вчера 20:10Mashinka za melenje grozje

Mashinka za melenje grozde so kapacitet do 35litri


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Останато

Вчера 19:59Tendi

Se prodavat tendi vo odlicna sostojba.doneseni od ch..platno-cerada v...


100 €
или предлог цена
Струмица

Градина / Останато

Вчера 18:47Se Prodava Traktor

Se prodava mini traktorce vo odlicna sostojba, traktorceto ima od poz...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:08ELWODI SADNICI

ELWODII ZIMZELENI DRVCA AKCIJA !!! . . . PRVA KLASA SADNICI SEKAKOV T...


250 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
350 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 16:22Dekorativni sadnici

Prodavam dekorativna treva pampas Prakam i po kargo za podetalni...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 14:21DEKORATİVNİ SADNİCİ (İNDİSKİ JORGOVAN)

Prodavam ukrasni drvca lagestroemia indica .izdrzlivi na niski tempe...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 14:21Izrabotka na Bazeni i Fontani

Izrabota na bazeni i fontani od kamen i plocki po vas izbor . Kont...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 14:11Уникатни ќупови за двор

Се продаваат два уникатни, изработени по нарачка ќупови за двор или...


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 13:56BAZEN INTEX 488 X 122 CM KRUZEN

PRODAVAM NOV BAZEN INTEX 488 X 132 CM, NEKORISTEN, SE PRODAVA PORADI ...


38.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 13:02Klupa zavarena

Klupa za sedenje i za razni nameni Razlicni celicni profili i debeli...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:53Вршиме : Копање Темели, Скршење цидови, Средување дворови.

Вршиме : Копање Темели, Скршење цидови, Средување дворови, Истовар-Ут...


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Останато

Вчера 11:503D ПАНЕЛНИ ОГРАДИ

⚡🔥 3Д ПАНЕЛНИТЕ ОГРАДИ се издржливо и елегантно решение за вашиот до...


13 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Огради

Вчера 11:49Izrabotka na mebel od masivno drvo masiv

Izrabotka na mebel od masivno drvo za vo vasiot dom ili gradina Pogol...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Вчера 11:14Izrabotka na letnikovci nastresnici / letnikovec nastresnica

Izrabotka na letnikovci nastresnici i sekakov vid na mebel od masivno...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Вчера 11:14Izrabotka na letnikovci nasresnici / letnikovec nastresnica

Izrabotka na letnikovci nastresnici i sekakov vid na mebel od masivno...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Вчера 11:14Masi klupi ogradi

Izrabotka na masi klupi ogradi i se ostanato od masivno drvo po vasa ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Вчера 11:13Страна 1 од 48

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам