Подкатегорија:
                   
5419 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bluetooth Слушалки SONY WH 1000 XM3

Се продават Sony XM3 Bluetooth. Користени се минимално, купени 14000д...


Вчера 14:47Промовирано

60 komada LED Monitori Gaming 22, 24 inci Novi modeli.Evtino

Se prodavaat LCD i LED monitori. od 22 i 24 inci. Monitorite se ak...


2.590 МКД
или предлог цена
- 35 % Попуст
3.990 МКД
Денес 12:19Промовирано

NOVI TERMALNI PRINTERI ZA KAFICI RESTORANI I DRUGO

Top kvalitet so garancija


По Договор
или предлог цена
Денес 14:50Processor I7 , i5 Intel

Prodavam extra socuvani procesori, modeli : -I7 8700 Intel 9000 den ...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:44Maticna ploca so vodno ladenje

Nova e Cena 13000 denari Moznost da ja kupite so processoror amd 5 ...


13.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:41GeForce GTX 1080 Ti Xtreme Edition 11GB

Prodavam dve godini koristena graficka Gigabyte AORUS GeForce GTX 108...


30.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:38Se prodava maticna ASRock 990fx so procesor AMD FX 8350

Se prodava maticna ASRock 990fx Extreme3 so procesor AMD FX 8350 Blac...


120 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
130 €
Денес 14:22TP Link Tp-Link Рутер / Ruter

Se prodava ruter, kako nov.


400 МКД
или предлог цена
Денес 14:19Imac mid 2011

Se prodava graficka karta AMD Radeon HD 6750M graphics processor with...


150 €
или предлог цена
Денес 14:14RAM DDR3 4GB 12800U ZA PC

Se prodava malce koristena DDR3 4GB ram memorija.


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:10M.2 SATA 512GB SP

Se prodava nov neotpakuvan M.2 SATA 512GB Silicon Power SP512GBSS3A55...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:09Manli GeForce RTX 3080 (non LHR) 10GB GPU Graficka Karta

Се продава Manli GeForce RTX 3080 - 10GB (non LHR) 1700 евра карта...


1.300 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 €
Денес 14:09Prodavam printer Brother HL 4050

Prodavam printer kolor Brother HL 4050 mrezen polni toneri


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:04prodavam printer hp laserjet p3005n

Prodavam printer hp laserjet p3005n mrezen, ispraven 35 stranici vo ...


80 €
или предлог цена
Денес 14:02Prodavam printer Samsung ml 1520

Prodavam printer Samsung ml 1520 mnogu malku ispecateno evtin toner i...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:51Se prodava monitor

Prodavam monitor


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Денес 13:51Prodavam printer hp laser jet 1000

Prodavam printer HP laser jet 1000 isprintano samo 500 lista kako nov...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:51Се продава i7-4710MQ Laptop CPU

Се продава i7-4710MQ Laptop CPU 4 cores/ 8 threads up to 3.5 GHz ...


50 €
или предлог цена
Денес 13:41Продавам GIGABYTE H610M-S2H DDR4

Продавам матична плоча GIGABYTE H610M-S2H DDR4 LGA 1700 за 12та гене...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:38  НОВ ОГЛАС

Prodavam printer Lexmark e 120

Prodavam printer Lexmark e 120 ispraven so toner i kabli


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:35  НОВ ОГЛАС

Продавам напојување EVGA 700 W1, 80+ 700W

Продавам напојување EVGA 700 W1, 80+ 700W, користено еден месец. Под ...


50 €
или предлог цена
Денес 13:34  НОВ ОГЛАС

Prodavam printer kopir skener xerox pe 114

Prodavam printer kopir skener xerox pe 114 ispraven so toner i kabli


2.700 МКД
или предлог цена
Денес 13:31  НОВ ОГЛАС

Продавам Intel i3-12100F

Продавам Intel i3-12100F во кутија со кулер. Користен еден месец, по...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:28  НОВ ОГЛАС

Se Prodava printer canon prima hitnoo

Se prodava printer canon prima rabofi odlicno socuvan mnogu malce kor...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:22TP-Link AC 1750 Dual Band Wireless Router/ Рутер

Prodavam dual band ruter raboti i na 2.4 i na 5ghz. So 3 promenlivi a...


2.200 МКД
или предлог цена
Денес 13:22HP POWER SUPPLY HSTNS-PR16 2450W Platinum

MOZE I ZAMENA ZA GRAFICKI KARTI KAKO RX580/RX5700 /RTX 1660 I SLICNI....


Денес 13:11  НОВ ОГЛАС

Interni i Eksterni hard diskovi 4TB/6TB

Prodavam polovni interni i eksterni hard diskovi, koristeni okolu 3me...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:05  НОВ ОГЛАС

NVMe SSD Toshiba THNSF5256GPUK 256GB

DOSTAPNA KOLICINA-- x 19 -Site se vo ispravna sostojba i bez poja...


1.350 МКД
или предлог цена
Денес 13:04  НОВ ОГЛАС

intel i5 9400f cpu i5-9400f nov

procesorot e nov ne e voopsto upotreben na konfiguracija tel. info 07...


Денес 13:01  НОВ ОГЛАС

Ethereum Mining Rig 365MHS / 850 W

Se prodava mining rig so x6 Nvidia 3060Ti 8GB-Dell. Rigot vadi stabil...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Се продаваат NVIDIA RTX 2060, 2070S, 3060, 3060TI

Msi Ventus 2x 2060 - 20000мкд ASUS Dual 2070super - 26 000мкд Asu...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Gigabyte GA-945GCM-S2L LGA 775

Se prodava ispravna maticna Gigabyte GA-945GCM-S2L LGA 775. https:/...


600 МКД
или предлог цена
Денес 12:54DDR2 memorii

Silicon Power SP001GBLRU800S02 1GB/800 (200MKD) https://silicon-powe...


300 МКД
или предлог цена
Денес 12:54INTEL PROCESORI

Intel® Core™ i5-4570 @ 3.20GHz-Cena 2500Den Dostapni 4 -Intel® Core™ ...


1.100 МКД
или предлог цена
Денес 12:3860 komada LED Monitori Gaming 22, 24 inci Novi modeli.Evtino

Se prodavaat LCD i LED monitori. od 22 i 24 inci. Monitorite se ak...


2.590 МКД
или предлог цена
- 35 % Попуст
3.990 МКД
Денес 12:19PRODAVAM GRAFICKA KARTICKA

Prodavam karticka 8gb malku koristena od doma[en kompjuter


Денес 12:18  НОВ ОГЛАС

HP Photosmart 6525 e-All-in-One Printer

Se prodava HP 6525 printer malku koristen.Po zamena na crna boja ne p...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 12:10Sony CMU-BR100 web camera [камера, kamera]

Zacuvana i potpolno ispravna.


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:56Ruter LinkSys WR740N [ рутер, router ]

Se prodava ruterot od naslovot. Zacuvan i kompletno ispraven. Sleduva...


500 МКД
или предлог цена
Денес 11:56[Монитор] Monitor LG Flatron L192WS

Se prodava zacuvan monitor LG. Cenata bez kabli e 1400. Cenata so kab...


1.400 МКД
или предлог цена
Денес 11:56Ruter Belkin F7D1301 v1 [ рутер, router ]

Se prodava ruterot od naslovot. Zacuvan i kompletno ispraven.


500 МКД
или предлог цена
Денес 11:53Monitor/TV OK. LED 22"(Germanski)

Monitorot e vo odlicna sostojba,kompletno ispraven bez niedna grebka....


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:34Страна 1 од 136

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам